Image

Loading

Image

Dispozičné riešenie pre náročných klientov

Ul. 29 Augusta 2B | Bratislava
Staré Mesto, 811 07
+421 908 128 358

regrut@tophome.sk

Byty Sky Park © 2020

Trojizbový byt na 24 poschodí – Sky Park

0 Celková plocha

0 Poschodie

0 Veža

TopHome Reality výhradne ponúka na predaj prémiový 3 izbový byt v jednom z najvýraznejších projektov v Bratislave. Bývanie v projekte Sky Park ponúka bývanie pre tých najnáročnejších klientov, ktorí vedia aké výhody má bývanie v modernom centre mesta.

BYT
Byt ponúka veľkorysých 90 m2 podlahovej plochy vrátane 3,5 m2 pivnice. K bytu neodmysliteľné patrí aj loggia, na ktorej si môže nový majiteľ vychutnávať ranný dúšok kávy v čase, keď ešte celé mesto je zahalené do spánku. Benefit v podobe vysokých, hliníkových okien prináša neopakovateľné západy Slnka, ktoré dopĺňajú fascinujúci výhľad z 24. poschodia na rieku Dunaj.  Výborná juhovýchodná orientácia zaistí slnečné lúče v celom byte počas celého dňa.

NADŠTANDARD
Byt bude dokončený v nadštandarde s použitím najkvalitnejších materiálov, ako sú drevené podlahy, veľkorozmerný obklad v kúpeľni,  vysoké hliníkové okná, centrálne chladenie, podlahové vykurovanie či príprava na elektrické tienidlá.

LOKALITA
Byt sa nachádza v projekte Sky Park vo veži č. 3 na Továrenskej ulici. Ideálne miesto pre život v modernom centre hlavného mesta.

ODOVZDANIE BYTU
Kolaudácia a odovzdanie bytu bude prebiehať v lete tohto roka – 2020.

0 Cena bytu

0 Cena parkovacieho státia


Mám záujem o viac informácií